Проект STONE в Україні

В продовження домовленостей, досягнутих у лютому цього року між Національною поліцією України та Генеральним секретаріатом Інтерполу,  за фінансової підтримки Уряду Канади, в період з 16 по 18 травня у м. Києві проходить спільний семінар під егідою Інтерполу з попередження та протидії контрабанді ядерних матеріалів для представників правоохоронних органів України.

Вказаний семінар є першим з циклу ряду тренінгів, робочих зустрічей та практичних операцій комплексного міжнародного проекту Інтерполу  STONE для правоохоронних органів України, які беруть участь у протидії злочинам у вказаній сфері.

Наразі участь у семінарі беруть 26 представників центральних органів виконавчої влади та державних установ, зокрема: Національної поліції, СБУ, АДПСУ, Державної інспекції ядерного регулювання України, Державної фіскальної служби, ДСНС, Національної гвардії України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Державного агентства України з управління зоною відчуження, Державної корпорації «УкрДО «Радон».

Проведення вказаного тренінгу має на меті ознайомити представників зацікавлених правоохоронних органів з особливостями та відповідними сучасними методиками протидії контрабанді ядерних матеріалів на державному кордоні, а також напрацювати єдиний національний міжвідомчий механізм співробітництва у протидії злочинам у вказаній сфері.

Департамент Інтерполу та Європолу